Ski škola

Lyžařská škola Máchovka

LYZARSKASKOLA@SKINP.CZ

TEL.:792 511 211

2013-03-29 14.41.46

Najdete nás v prostorách SKI areálu Máchovka Nová Paka.

Nabízíme výuku lyžování pro malé děti a úplné začátečníky od 3let, tak i pro pokročilé lyžaře s chutí se zdokonalit pod vedením zkušených instruktorů v rámci následujících kurzů:

* týdenní kurzy pro školky

* víkendové pobytové kurzy

* privátní výuka sjezdového lyžování

Obě varianty výuky jsou dostupné pro děti i dospělé, na lyžích i snowboardu.

VÝUKA ZAČÍNÁ VŽDY V CELOU HODINU A TRVÁ 50 MINUT

CENÍK LYŽAŘSKÉ ŠKOLY

Ceník 2017


foto8

TÝDENNNÍ KURZY PRO ŠKOLKY

Skupiny, školky na pětidenním kurzu po-pá

Výcvik min. 15 až 20ti členné skupiny dětí probíhá od pondělí do pátku, kdy se děti učí základům lyžování formou her a soutěží pod vedením vyškolených instruktorů, kteří se jim plně věnují po dobu 2x50ti minut.

Dětem je k dispozici vytápěná šatna přímo u svahu, kde se přezují a o přestávce dostanou ovoce, teplý čaj, který je pro ně připraven v neomezeném množství.

Cílem tohoto pětidenního výcviku je naučit děti samostatně a bezpečně sjíždět svah regulovanými oblouky. Součástí výcviku je i odměna v podobě medailí a diplomů po pátečním závěrečném vyhodnocení slalomu, kde se děti přesvědčí o svých získaných dovednostech.

závody 23_3_2013

Cena za tento týdenní kurz je 1500,-Kč za účastníka a zahrnuje profesionální výuku licencovanými instruktory se zkušenostmi s výukou dětí, vlekovné, pronájem zázemí a odměnu na konci kurzu.

Protože je to léty prověřené, v pátek zvládne každý žáček náš lyžařský vláček.

V našem lyžařském areálu Máchovka jsou pro výuku k dispozici 4 lyžařské vleky s třemi upravenými sjezdovými tratěmi.

30 m dlouhý lyžařský pás na velmi mírném svahu, který je vhodný zejména pro úplné začátečníky a malé děti a je ideálním a bezpečným místem pro výuku lyžařských školek.

IMG_0145 SSL21234

-Stejně tak je možné použít pro zkušenější děti 60m dětský vlek s nízkým lanem na prudším svahu.

SSL21253 SSL21209

-Po zvládnutí prvních oblouků a jistého zastavení se výuka přesunuje na 150m dlouhý talířový vlek Tatrapoma s delším a širším svahem.

2013-03-16 11.30.27 2013-03-16 11.30.14

-Ke konci lyžařského výcviku si nejlepší lyžaři vyzkouší jízdu na 350m dlouhém kotvovém vleku a k němu připojených dvou sjezdových tratích s různou obtížnosti.

IMG_0162

Dále je možné využít i služeb půjčovny Skiareálu, která v případě potřeby účastníkům skupinového kurzu nabídne zapůjčení lyžařského kompletu za 400,-Kč/týden a to včetně jeho seřízení. V případě zájmu je možné si zde zapůjčit i lyžařskou helmu.

IMG_0150 IMG_0148

Veškeré lyžařské vybavení účastníků bude po dobu celého týdne možno ponechat zdarma v uzamčených prostorách lyžařské školy.

IMG_0149

Všichni účastníci kurzu jsou po dobu výuky na svahu označeni reflexními vestami a o jejich bezpečnost se spolu s instruktory starají i zdravotně vyškolená obsluha vleků.


 

VÍKENDOVÉ POBYTOVÉ KURZY

Výcvik max. 10 ti členné skupiny probíhá od pátku 17h do neděle 16h., kdy je výuka a její náročnost přizpůsobena skladbě a zdatnosti skupiny. Každé dopoledne a odpoledne se účastníkům lektor věnuje 2x50minut.

Účastníci víkendových pobytových kurzu jsou ubytováni přímo ve Ski areálu Máchovka.

Pokoj 3 (1) Pokoj 2 (18) Pokoj 1 (3)

Po předchozí dohodě je možno zajistit i stravování v místní restauraci.

IMG_0213 IMG_0211 IMG_0205

Mimo dobu výuky lyžování bude jistě milým zpestřením možnost navštívit místní Klenotnici drahých kamenů v Městském muzeu Nová Paka, krytý Bazén Nová Paka a výlety po okolí. Hrad Pecka, zříceniny hradu Kumburk či Bradlec.

Cena za tento víkendový kurz je 4100,-Kč za účastníka a zahrnuje profesionální výuku licencovanými instruktory se zkušenostmi s výukou, vlekovné, ubytování a zapůjčení lyžařského vybavení po celou dobu výuky.

I pro tuto skupinu jsou v lyžařském areálu Máchovka k dispozici 4 lyžařské vleky s třemi upravenými sjezdovými tratěmi.

30 m dlouhý lyžařský pás na velmi mírném svahu, který je vhodný zejména pro úplné začátečníky a malé děti a je ideálním a bezpečným místem pro výuku lyžařských školek.

-Stejně tak je možné použít pro zkušenější děti 60m dětský vlek s nízkým lanem.

-Po zvládnutí prvních oblouků a jistého zastavení se výuka přesunuje na 150m dlouhý talířový vlek Tatrapoma s delším a širším svahem.

-Ke konci lyžařského výcviku si nejlepší lyžaři vyzkouší jízdu na 350m dlouhém kotvovém vleku a k němu připojených dvou sjezdových tratích s různou obtížností.

Všichni účastníci kurzu jsou po dobu výuky na svahu označeni reflexními vestami a o jejich bezpečnost se spolu s instruktory starají i zdravotně vyškolená obsluha vleků.


 

PRIVÁTNÍ VÝUKA – děti od tří let věku,

– začátečníci i pokročilí dospělí do sta let.

Tato výuka probíhá od pondělí do neděle dle otevírací doby Skiareálu Máchovka. 

Po telefonické dohodě přímo na TEL.: 792 511 211, e-mailem: lyzarskaskola@skinp.cz, nebo při osobní návštěvě naší školy si zájemci dohodnou nejvhodnější možný termín plánované výuky a bude jim přidělen vyškolený lyžařský instruktor přesně odpovídající věku, schopnostem a možnostem dítěte (účastníka).

Tuto formu výuky považujeme a doporučujeme všem zájemcům jako nejpřínosnější. Je prováděna na principu 1:1. To znamená, že každý účastník kurzu je přidělen jednomu vyškolenému instruktorovi, který se jen jemu plně věnuje po dobu 50Min. Tak lze dosáhnout nejlepších výsledků.

Výuka může probíhat v českém, anglickém, německém, ruském a španělském jazyce.

Machovka_(14) foto3 DSCN1930[1] foto pujčovna foto foto8