GOLF

SKI AREÁL MÁCHOVKA

Zimní středisko se službami zaměřenými na rodiče s dětmi. 3 sjezdovky s mírným sklonem, kotvový vlek, talířový vlek, pojezdový pás, vlek s nízkým vedením lana, lyžařská škola, půjčovna a dětská herna jsou základem pro perfektní vyžití začínajících lyžařů.

Ski areál funguje i v letních měsících. Postupně přibývají zajímavé volnočasové aktivity. Pro letošní léto můžete na Máchovce vyzkoušet CROSS GOLF a nakonec si odpočinout v prostorách útulné restauraci „Hokejka“.

Otevřeno od května do září od 10:00 do 19:00hod. každý den. Informace k provozu na tel.:+420 774 857 722.

Pro školní kurzy a firmy vypracujeme speciální nabídku pro čas strávený na Máchovce. V případě zájmu volejte +420 774 857 722.

 

CROSS GOLF MÁCHOVKA

9 odpališť driving, 4 odpaliště chipping, 3 bunkery a green (otevřen od 1. 8. 2014) na sjezdových tratích ski areálu Máchovka.

Hřiště pro širokou veřejnost. Žádný handicap či členství v golfové asociaci není potřeba.

Otevřeno od května do září denně od 10:00 do 19:00hod.

Zapůjčení golfové hole = 50,- Kč.

Zapůjčení 30ks míčků = 30,- Kč.

Ztracený míček = 20,-Kč.

 

PROVOZNÍ ŘÁD

PROVOZNÍ ŘÁD CROSS GOLFU MÁCHOVKA
• Před vstupem na Cross golfové hřiště musí každý hráč zaplatit poplatek za vstup v budově restaurace „Hokejka“ a seznámit se s tímto provozním řádem a pravidly hry.
• Každý hráč musí mít u sebe po celou dobu přítomnosti na hřišti doklad o zaplacení.
• Vstupné je uvedeno v Příloze č. 1 tohoto řádu.
• V ceně je využití hřiště /max. 4hod/.
• Za vypůjčené golfové vybavení je vybírána zástava, zákazník se musí prokázat platným průkazem totožnosti s fotografií. Pokud tento nebude mít, je povinen složit finanční zálohu, která mu bude po skončení hry vrácena.
• Cross golf můžou hrát hráči ve věku od 3 do 99 let. Dětem do 15 let je vstup na hřiště umožněn pouze v doprovodu dospělé osoby. Rodiče plně odpovídají za své děti.
• Provozní doba: 10:00 – 19:00
• Každý hráč ručí za ztrátu či poškození vypůjčeného sportovního nářadí pod finanční náhradou, která je specifikována v Příloze č. 2.
• Dbejte na bezpečnost! Odpalujeme teprve tehdy, když jsme si skutečně jistí, že hráči před námi jsou dostatečně vzdáleni a že nemůžeme nikoho ohrozit. Také se přesvědčíme, že ani spoluhráči okolo odpaliště nemohou být zasaženi holí při našem švihu.
• Chovejte se, prosím v areálu slušně a neodhazujte odpadky.
• Přejeme příjemnou zábavu, nadšení ze hry a profesionální úder.

 

PRAVIDLA TRÉNINKOVÉ HRY
• Tréninkové hřiště tvoří driving – 9 odpališť; chipping – 4 odpaliště; bunker – 3ks a green (od 1. 8. 2014).
• Trénovat můžou jednotlivci nebo skupiny hráčů. Maximální počet hráčů ve skupině je 10.
• Při trénování ve skupině hrají hráči postupně za sebou v pořadí, které si sami předem určí.
• Cílem tréninkového hřiště je získání švihové dovednosti – driving, délkové a směrové zacílení – chipping, práce v bunkeru a trénování patování na greenu (od 1. 8. 2014).

Příloha číslo 1 – ceník vstupného
1 – Zapůjčení golfové hole = 50,- Kč.

2 – Zapůjčení 30ks míčků = 30,- Kč.

Příloha číslo 2 – seznam finančních náhrad
1 – ztráta golfového míčku – 20,- Kč/ks
2 – ztráta, zničení či poškození golfové hole – 500,- Kč/ks

Z Á M Ě R

Záměrem je vytvořit letní golfovou aktivitu na vhodných pozemcích ski areálu Máchovka. Úvodní realizace je zaměřena na základní golfové dovednosti. K dispozici je 9 odpališť drivingu, 4 odpaliště chippingu a 3 pískové bunkery. Ve výstavbě je jeden cvičný green s 6 jamkami. Otevřen bude přibližně v srpnu 2014.

Do budoucna, pokud bude areál využíván, se nabízí rozšíření o tréninkový okruh v celém ski areálu a to na všech sjezdových tratí i lyžařské běžecké trati. V plánu je rozšíření počtu cvičných greenů, vodní překážky, odpaliště z lesního porostu a další možnosti, které přinese čas. V areálu bude využíváno zasněžovacího trubního systému a tyčí k zavlažování exponovaných míst a greenů. Zavlažování nepotřebuje tlakový vzduch. Bude provozováno bez kompresorů.

Cílem je vytvoření skutečného CROSS GOLFU velmi dobrých parametrů.